Bewonerscommissie
Opaallaan

NDSM complex, Ms Oslofjordweg

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

ALGEMEEN
Straat/straten: ms. Oslofjordweg tt. Melaniaweg
Postcodes: 1033SL, 1033ST
Plaats: Amsterdam
Wijk: 657 – Amsterdam/Amstelveen
Gemeente: Amsterdam

BESTUURSLEDEN
Kay: kay@hotmail.com
Karien: karien@hotmail.com
Mart: mart@hotmail.com
Fred: fred@hotmail.com
Laura: laura@hotmail.com
Jeroen: jeroen@hotmail.com